Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych2022-08-01T06:57:03+00:00

Pozycjonowanie strony internetowej to nic innego jak pakiet działań który sprawi, że ów strona będzie częściej wyświetlana w wynikach wyszukiwarki Google. Docelowo, chcemy aby pojawiła się na pierwszej stronie listy wyników, a celem głównym jest zawsze pierwsza trójka.

Stronę internetową, która jest w wynikach gdzieś na 30, 40 miejscu lub dalej, można porównać do stacji benzynowej zbudowanej z dala od drogi w środku lasu. Takie miejsce jak ta przykładowa stacja nic nie zarobi, skoro nikt o niej nie wie i jej nie odwiedza. I dokładnie tak samo jest ze stroną internetową, którą nikt się nie opiekuje, nie pozycjonuje choćby odrobinę ani nie promuje.

Pozycjonowanie stron w ecomers.pl

Stawiamy na partnerstwo i rozmowę podczas pozycjonowania stron internetowych. W tym procesie tworzy się wiele treści, dlatego będziemy chcieli poznać Twoją branżę, nauczyć się jej funkcjonowania i poznać niuanse – będzie nam to potrzebne do właściwego „ubierania w słowa” naszych działań związanych z osiąganiem coraz wyższych pozycji.

Ciekawostka:
Dzięki takiej współpracy i zaangażowaniu – jako informatycy – znamy się już na gastronomii, produkcji z aluminium, stopach stali nierdzewnej, roletach antywłamaniowych, optyce okularowej a nawet na opiece nad dziećmi.

Wiemy, że działamy skutecznie a wyniki naszej pracy są zauważalne, dlatego w ramach usługi pozycjonowania stron www, oferujemy:

  • Comiesięczny raport z osiągniętej przez stronę pozycji w Google
  • Analizę odwiedzin i ruchu na stronie internetowej
  • Współpracę bez zachowania okresu wypowiedzenia

Pozytywnie zaskoczony?

Napisz do nas, albo zadzwoń. Żadna branża nie jest dla nas przeszkodą, ani żaden budżet – najważniejsza jest optymalizacja i systematyczność. Jak to w życiu.

Dlaczego w ecomers.pl ?

Aż 75% naszych klientów, to ludzie którzy z różnych powodów zawiedli się na współpracy z poprzednią firmą dostarczającą im strony, sklepy internetowe lub inne usługi informatyczne. Po przejściu do nas, Ci klienci pozostają na lata – niech to będzie naszą najlepszą autoreklamą.

Stawiamy na stałą współpracę i czyste relacje. Jeśli Ciebie to przekonuje – zapraszamy do kontaktu.